Gizlilik İlkeleri

Hipfotocom'a sipariş verirken belirttiğiniz kişisel bilgileriniz olan ad-soyad, e-posta adresi, posta adresi ve sipariş bilgileriniz kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilemez.


Hipfoto.com'dan vermiş olduğunuz siparişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde Hipfoto.com bünyesinde tutulmamaktadır.

Siparişiniz esnasında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri 128 bit SSL sistemiyle şifrelenip kredi kartınızdan provizyon alınacak olan bankaya iletilmekte ve verdiğiniz bilgiler yalnızca ilgili bankanın kredi kartları ödeme sistemi tarafından işlem görmektedir.

Sipariş verirken tüm bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgileri değiştirme yetkisi bulunmamaktadır.

Hipfoto, sadece aşağıdaki durumlarda bilgileri işleme tabi tutacaktır;

·  Veri sahibinin bilgilendirildikten sonra, açıkça ve belirlenebilir şekilde onay verdiği durumlarda.

·  Veri sahibinin talep ettiği bir sözleşmenin gerçekleştirilebilmesi için, bilginin işlenmesinin gerektiği durumlarda. Örnek olarak, bir satış sözleşmesini takiben, fatura hazırlanabilmesi için gerekli bilgilerin işlenmesi.

·  İşlemin yasal bir zorunluluk olduğu durumlarda.

·  Veri sahibinin hayati tehlikeye maruz kaldığı durumlarda, kişinin hayatının korunabilmesi için gerekli işlemlerde.

·  İşlemin gerçekleştirilmesi kamu yararını gerektiriyorsa veya işlem resmi makamlar tarafından (devlet, vergi, polis v.b.) gerçekleştiriliyorsa.

Hassas Bilgiler

Hipfoto, ırk ve etnik kökene ait bilgiler, politik fikirler, dini ve felsefi inançlar, sağlık ve cinsel tercihe ait bilgileri kayıtlarında tutmaz ve işleme tabi tutmaz. Hipfoto'un bilgisi dışında bu kapsamdaki bilgilerin sistemine yüklenmesi durumunda, ilgili içerikle ilgili bütün sorumluluk, bilginin yüklendiği hesap sahibine ait olacaktır. Hipfoto, bu gibi eylemleri tesbit etmesi durumunda, ilgili bilgileri silme ve/veya ilgili kullanıcının hesabını kapatarak, servisleri kullanmasına engel olmaya yönelik tedbirler alacaktır.

Bilgi Güvenliği

Hipfoto, kullanıcı ve/veya müşterileri tarafından sağlanan bilgilerin güvenliğine büyük hassasiyet göstermektedir. Bu amaçla,

·  Hipfoto, müşterilerinin sağladığı bilgilerin güvenliği için, gerekli fiziksel, elektronik ve prosedürel önlemleri almaktadır.

·  Hipfoto, müşterilerinden web üzerinden aldığı ve yüksek öneme sahip bilgileri (finansal..

Tüm hakları saklıdır.

Siparişinizi tamamlayın Aynı gün kargo ile size gönderelim
İlk bilen siz olun
Kampanyalardan haberdar olabilmek için lütfen e-posta adresinizi bizimle paylaşın !